Skystos pastos mažų paketėlių pakavimo mašina

Paketėlių pakavimo mašina yra nuostabi mažų paketėlių pakavimo mašina. Jis plačiai naudojamas padažui, kavai, dribsniams, šampūnui, pomidorų kečupui, sultims, uogienei, palmių aliejui, vandeniui ir kitiems gėrimų produktams gaminti. Greitas užpildymas ir sandarinimas, Synda gali pritaikyti jums geriausią paketėlių pakavimo mašiną.

VKPAK pakelių pakavimo mašinos yra populiarios pakuojant įvairių stilių paketėlius, pvz., 3 pusių sandariklį, 4 pusių sandariklį, maišelį su maišeliu ir svetimą paketėlį. Puikiai išmanome maišelių pildymo mašinas, neapsiribojant skysčių maišelių pakavimo mašinomis, granulių maišelių pildymo mašinomis, miltelių maišelių pakavimo mašinomis ir kt.

Daugiafunkcinės ir visiškai automatinės VKPAK pakelių pakavimo mašinos gali atlikti automatinį paketėlių gaminimą, matavimą, užpildymą ir sandarinimą, datos spausdinimą, pjaustymą ir skaičiavimą. Taip pat yra lengvai nuplėštų įpjovų ir grandinės paketų.

Su maišelių pakavimo mašinomis, turinčiomis įvairius pakavimo ir sandarinimo modelius, VKPAK automatinė paketėlių pakavimo mašina yra pati galingiausia paketėlių užpildymo ir sandarinimo mašina.

DetalėsParametrasVaizdo įrašasTaikymas
  • Šioje mašinoje yra vienas vertikalaus karšto ritininio sandarinimo įtaiso rinkinys, vienas horizontalaus karšto volelio sandarinimo įtaiso ir vienas horizontalaus šalto volelio sandarinimo įtaiso rinkinys. Naudojamas riedėjimo sandarinimas: vertikalus sandarinimas yra sandarus šachmatų lentos raštas, o horizontalus sandarinimas yra šachmatų lentos raštas (arba paprastas sandariklis) su sandarumu.
  • Klientas gali pasirinkti magnetinį siurblį laisvo srauto skysčiui, Hibar siurblį tolygiam klampiam produktui, stūmoklinį siurblį netolygiam klampiam skysčiui ir Rotary pump® tolygų klampų produktą nuolat tiekti. Yra trijų tipų pjovimo funkcijos: paprastas pjovimas, pjovimas pjūkleliu ir perforavimas pjovimas. Ši mašina taip pat turi plyšimo įpjovą patogiam maišelio atidarymui.
  • PLC valdymas, jutiklinis ekranas rodo veikimo būseną.
  • Vertikalus sandarinimo blokas, varomas kintamo dažnio varikliu, leidžia be laipsnio pakavimo greičio reguliuoti vardiniame diapazone.
  • Horizontalus sandarinimo blokas, varomas servovarikliu, leidžia be pakopų reguliuoti maišelio ilgį vardiniame diapazone. Maišelio ilgį galima nustatyti jutikliniame ekrane, o ilgį reguliuoti lengva ir patogu.
  • Išmani fotoelementų padėties nustatymo valdymo sistema su automatinio pirmojo maišo padėties nustatymo funkcija. Pašalinkite signalo trikdymą, kurį sukelia nenormalus akių žymių raštas ir blogas plėvelės atspaudas, kad užtikrintumėte stabilų veikimą.
  • Automatinė reguliavimo funkcija, skirta neveiksmingam pjovimui, išspręskite daugelio mašinų stabdymo reguliavimo ir plėvelės švaistymo problemą, pagerindami darbo efektyvumą ir užtikrindami gerą maišų išvaizdą.

Skystis-Pasta-Paketėlis-Pakavimo-Mašina

PrekėSpecifikacija
Ilgis45-180 mm
Plotis30–95 mm (trijų pusių sandariklis) 35–100 mm (keturių pusių sandariklis)
Užpildymo talpa0,5–60 ml (g)
Pakavimo greitis100-200 vnt per min
Galia3kw/ AC380V
Matmenys1400*1000*1850mm (ilgis*plotis*aukštis)
Svoris450 kg
SvorisPET/AL/PE, PET/PE, OPP/CPP ir kt. sudėtinė plėvelė
Plėvelės ritinio parametraiIšorinis skersmuo≤400;Vidinis skersmuo φ75
Standartinis užpildymo įrenginysMagnetinis siurblys / Hibar siurblys / stūmoklinis siurblys / rotacinis siurblys
Standartinis pjovimo būdasPaprastas pjovimas, pjovimas pjūkleliu, perforacija
Pasirenkamas įrenginysTerminis spausdintuvas, spausdintuvas, lygio jutiklis, dviejų sluoksnių bunkeris, maišytuvas, išėjimo konvejeris
Ši mašina skirta automatiniam skysčių, klampių padažų ir pastos medžiagų pakavimui, plomboms taikomas trijų arba keturių pusių sandarinimo metodas, atsižvelgiant į skirtingą medžiagą, pakavimo medžiagos naudoja skirtingą matavimo įrenginį, skirtą įpurškimui į maišelius. Pagal poreikį galima naudoti plokščią peilį, dantytą peilį, taško žymėjimo peilį. Ir įrengtas lengvai atidaromas maišų pjaustymo įrenginys.

Šios serijos mechaninis proveržis priima lokalizuojamą didelio našumo dvigubo dažnio konvertavimo PLC valdymo sistemą, naudojant „žmogaus ir mašinos dialogą“, todėl gaminių keitimo reguliavimas tampa paprastas, tikslus ir stabilus, angliška sąsaja, todėl nustatymo operacijos yra paprastos, intuityvios ir patikimos.
Skystis-Pasta-Paketėlis-Pakavimo mašina-6