Apie mus

VKPAK yra pakavimo mašinų įmonė, kurios specializacija yra gamyba, gamyba, pardavimas ir aptarnavimas po pardavimo. Įmonės laikosi „išlikimo kokybės, reputacijos ir plėtros“ verslo filosofijos. Pagaminta automatinė pakavimo mašina pasižymi pagrįsto dizaino ir lengvo valdymo savybėmis. Produktai plačiai naudojami maisto, chemijos, kasdienių reikmenų, techninės įrangos dalių ir kitose pakavimo pramonės šakose. Bendrovė remiasi „sąžiningumo“ dvasia. Novatoriškas ir novatoriškas, įsipareigojęs teikti puikias pakavimo mašinas ir įrangą, kuriant vertę klientams ir augant kartu su jumis.

Remdamiesi principu „orientuotas į klientą“, užmezgėme ilgalaikę draugišką partnerystę su savo klientais, turėdami modernią valdymą, aukštos kokybės produktus, priimtiną kainą, visapusišką aptarnavimą po pardavimo ir gerą reputaciją, kad galėtume užtikrinti kokybę daugeliui gamintojų. pagrįstų sąnaudų produktai.

Bendrovė yra įsipareigojusi suburti komandą, kuri būtų solidari, pasiskirstytų moksliniais darbais, nebylus bendradarbiavimas, organinis papildomumas, bendravimas, aukšta moralė ir efektyvesnis darbas. Suburkite puikią komandą, kurioje būtų iniciatyva, mąstymas ir bendradarbiavimas.

Gamyklos vaizdas

Mūsų komanda